Wasze opinie o argininie

Czy arginina pomaga? Jak długo należy ją stosować? Jakie dawki? Jaka jest najlepsza?
Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii o działaniu i efektach stosowania tego ciekawego suplementu. Jakie problemy, schorzenia udało się Wam dzięki niej pokonać? Z czym nie dało się zwyciężyć? A może działanie argininy to mit? Prosimy o opinie, najlepiej poparte doświadczeniem z suplementacją tego aminokwasu.

Dotychczasowe opinie użytkowników z poprzedniej wersji strony przenieśliśmy TUTAJ.

Nowe opinie/komentarze prosimy zamieszczać pod konkretnymi artykułami.

6 myśli w temacie “Wasze opinie o argininie

 1. Artur

  Arginina to bardzo ciekawy temat. Strona jest bardzo fajna, mogłoby być może tylko trochę więcej wpisów o argininie w sporcie. Jak wiadomo jest to szeroki i kontrowersyjny temat, choć dziś już nieco mniej popularny. Pozdrawiam serdecznie. Artur

  Odpowiedz
 2. Hubert

  Mam nerwicę serca związaną ze stresem. Czy arginina albo proargi-9+ może mi jakoś pomóc? Czy suplementacja może zmniejszyć ilość napadów kołatania serca? Mam 33 lata. Może ktoś z Was ma doświadczenia w tej kwestii i mógłby się podzielić opinią?

  Odpowiedz
 3. JohnyB

  Bardzo dobre efekty daje połączenie argininy z witaminami z grupy B. Na rynku są nawet specjalnie skomponowane preparaty, tzw. kompleksery z argininą i witaminami z grupy B. Do tego zawierają sporo innych, ciekawych składników. Recenzje są w necie, np. na https://arginina.pl .

  Odpowiedz
 4. Zbyszek1967

  Arginina to obok magnezu, potasu i witamin z grupy B najważniejszy suplement w przypadku niemal wszystkich problemów z sercem i krążeniem. Znam kilka osób, które z wskazania lekarza (lub nie) stosują takie suplementacje z dobrymi lub bardzo dobrymi efektami. Łączą to (lub nie) z terapią farmakologiczną. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy, kto ma podobne problemy, również spróbował. Oczywiście wskazana jest konsultacja lekarska, zwłaszcza jeśli nasz problem z sercem lub krążeniem jest poważny. Pozdrawiam. Zbyszek

  Odpowiedz
 5. Marco

  Bardzo korzystny suplement zwłaszcza dla osób na nieprawidłowej, mało urozmaiconej diecie. Skuteczny szczególnie na czczo.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz